Header Ads

R. A. Salvatore - Kızıl Gölge Üclemesi 1. Kitap - Bedwyr'in Kılıcı

Genç soylu Luthien Bedwyr, bir zamanların onurlu toprakları Eriador’un, Büyücü- Kral Greensparrow’un şeytan ruhlu zulmü altında ıstırap çektiğini anlamayacak kadar ayrıcalıklıdır, bir arkadaşının katli için adalet arayana kadar… Bu arayış kralın cani tepegöz askerleri karşısında bir kaçak durumuna düşmesine neden olacaktır. Luthien’in sürgünü, zaptedilmez ‘yol eşkıyası’, buçukluk Oliver de Burrows’un dostluğu ve kadim, gizemli bir büyücünün yardımları ile bir ejderhanın hazinesinden mistik bir ödül çalabilmek için girişilen bir maceraya dönüşür.
Aniden, Eriador’un esir edilmiş insanları, elfleri ve cüceleri, Grrensparrow’un merhametsiz uşaklarına saldırdığı söylentisi kulaktan kulağa yayılan bir özgürlük savaşçısının etrafında toplanmaya başlarlar. Elinde efsanevi bir kılıç ve büyülü bir pelerin bulunan kimliği belirsiz bir kahraman… Görünmeyen bir savaşçı…Bir…
Kızıl Gölge

Çok başarılı destansı bir yapıt…mutlaka beğenilecek. R. A. Salvatore fantezi edebiyatı dünyasına dikkate değer bir iz bırakıyor.

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.
PDF, (full) PDF, azw3, mobi,

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.