Header Ads

Clive Cussler - Dirk Pitt #17 - Truva Hazinesi

Her yaştaki kadınlar ve erkekler için macera romanları yazan Clive Cussler ile bugün boy ölçüşebilecek ikinci bir yazar yoktur.

Çeşitli karakterlerle süslediği bu on yedinci Dirk Pitt romanında Cussler okuyucuların karşısına yepyeni bir varsayımla çıkıyor.

Truva Savaşından bir sahneyle açılan roman Karayip denizini kasıp kavurmaya başlayan korkunç bir kasırga ile devam ediyor.
Deniz dibinde araştırma yapan Pittin ikiz çocuklarının can güvenliğini tehdit eden kasırga, Hayalet adıyla tanınan esrarengiz milyardere ait Ocean Wandere adındaki lüks yüzer oteli de batırmak üzeredir.
Dirk Pitt ve yıllardır NUMAda birlikte çalıştığı can dostu Al Wanderer duruma el koyarlar, ikizleri ve oteli tehlikeden kurtardıkları gibi birtakım kötü niyetli adamların ellerindeki ucuz yakıtı piyasaya sürmek için yeni bir buzul çağı yaratma girişiminde olduklarını da ortaya çıkarırlar.


Ayrıca deniz dibinde bulunan Akalara ve Truva krallığına ait tarihi eserlerde olayları inanılmaz bir boyuta taşır.
PDF dosyası için Oktay Ateş'e Teşekkür ederiz..
UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

1 yorum: