Header Ads

Francis Fukuyama - Tarihin Sonu Ve Son İnsan

New York Times Bestseller'i
Korkutucu, yol gösterici bir çalışma. Tam anlamıyla realist ve önemli... Tam içinde yaşadığımız dönemle ilgili ve ikna edici. Bugün tüm dünyayı etkisi altına alan değişimlerin derinliklerine tam olarak inebilen bir kitap.
-Geroge Gilder-
Washington Post Book World

Bu yıl okuduğum en iddialı, en kaliteli ve en önemli kitap. Cesur, açık, skandal derecesinde parlak. Şimdiye kadar Batı'nın zaferi, yanlızca bir gerçekti. Fukuyama ona derin ve son derece orjinal bir anlam verdi.
-Charles Krauthammer-

Kışkırtıcı ve zarif... Karmaşık ve ilgi çekici... Fukuyama, ciddi ve etkileyici yollarla önemli sorunları ortaya koyduğu için alkışlanmalıdır.
-Ronald Steel-
USA Today

Anlaşılır yazılmış, çok hırslı... Sıkı çalışılmış bir politik felsefe ürünü... Fukuyama'nın tartışması, ciddiye alınmaya değer.
-William H. McNeill-
The New York Times

Hem eğlendirici hem ciddi... Fukuyama'nın konusu; Amerika'nın yeri ve Amerikan ideolojisi. Bunu tarihin akışını yansıtarak yazmış.
-George F. Will-

Tarihin Sonu ve Son İnsan, beni kendimden geçirdi. Fukuyama zarifçe mantık çıkarımları yapıyor. Konusunu güçlü ve güvenli (ikna edici) bir şekilde sunuyor.
-Richard Lourie-
Boston Globe

Sıradışı... Muhalif... Üstün bir kitap... İddiasını ister kabul edin ister etmeyin, Fukuyama, politik gelişmelere ciddi bir politik felsefe aşıladı.
-Mackubin Thomas Owens-
Washington Times

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.