Header Ads

Melik Duyar - Sudoku Zekası

Beyninizde sistematik bir düşünme ve sabır mı geliştirmek istiyorsunuz?
Sudoku bulmacalarını kısa sürede çözmek mi istiyorsunuz? O zaman hazır olun!

Eğer gerçekten yüzünüzde bir tebessüm oluşturacak sudoku bulmaca çözüm taktiklerini keşfetmek istiyorsanız, bu olağanüstü kitap TAM SİZİN GİBİLER İÇİN hazırlandı!

Sudoku bulmacası çözmenin beyni Alzheimer vb. hastalıklardan koruduğunu bildiğim için, ben kendim yaklaşık beş yıldır zaman zaman sudoku bulmacası çözüyorum. Ancak ilk başladığım zaman oldukça zorlanmıştım. Zor olan, çözümle ilgili taktikleri, metotları ve sırları deneme yanılma ile çok uzun zaman sonra keşfetmiş olmamdır. Talihsiz olan, hemen hemen tüm gazeteler veya yayıncılar sudoku bulmacası kitapları basarken, bunlardan hiçbirisi "İnsanlara kolay sudoku çözmenin yöntemlerini öğreten bir kitap basalım" demiyor.

Ben ise hep "Bana Sudoku Çözmenin Sırlarını Açıklayan" bir kitap aradım durdum. Bulamayınca da pes ettim ve böyle bir kitap yazarak herkese ücretsiz olarak dağıtayım diye bir hedef koydum kendi kendime.

Bu kitap, sudoku bulmacalarını çözebilmeniz için bilmeniz gerken herşeyi kapsıyor. Kitapta başka hiçbir yerde anlatılmayan ve açıklanmayan tüm sudoku çözüm taktiklerini bulacaksınız.

1 yorum: