Header Ads

Eren Erdem - Nurjuvazi - Din Elbisesini Tersten Giyenler

“Haramla beslenen vücut cennete giremez.” (Hz. Muhammed)
Elinizde tuttuğunuz bu kitap, bildiğiniz ve gerçek sandığınız birçok yanlış karşısında; doğruların rehberliğinde kaleme alınmıştır. Değişmek, insana ve topluma farklı bakmak, gerçekleri aramak gibi bir ihtiyaç ya da talebi olmayanların bu kitabı okuması çok anlamsız olacaktır.
Bu bağlamda, bu kitabı okurken; zihinleri körelten önyargıları, kitabın dışında tutmanız, anlamı açısından gereklidir.
Saygılarımla
Eren Erdem

Eren Erdem'in çok genç yaşta, gerek Kuran çalışmaları gerek se İslam’ın kapitalizmle karşıtlığı üzerine yaptığı araştırmalarla, özellikle gençlere farklı bir bakış açısı hediye ettiğini düşünüyorum.
BANU AVAR

Türkiye'nin genç din bilimcilerinden Eren Erdem, önceki kitaplarında olduğu gibi bu kitabında da bizleri Kuran'ın "gerçek mesajıyla" ve Atatürk'ün ifadesiyle "din oyunu aktörlerinin" çirkinlikleriyle yüzleştiriyor. Kuran'daki İslam’ın, Atatürk Cumhuriyeti'ne düşman okyanus ötesindeki "dincilerce" nasıl çarpıtıldığını görmek için bu kitabı mutlaka okumalısınız.
SİNAN MEYDAN

Genç, pırıl pırıl, alternatif bir zihin. Öyle kem küm etmeden, dobra dobra ortaya konan bir tavır. Riyakârlığın ortalığı kasup kavurduğu günümüzde, tevhidi bir bakış. Kapitalizme karşı, Müslüman vicdandan yükselen onurlu bir isyan bayrağı!
YILMAZ YUNAK

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

1 yorum: