Header Ads

Benoit Saint Girons - Dilenci ile Milyarder

Harika bir kitap. Sakın toplu ulaşım araçlarında okumayın, durağınızı kaçırırsınız. Sayfa sayfa ilerledikçe insan kendini daha iyi hissediyor, nasıl diyeyim, adeta büyüyorsunuz bir anda... Yazara teşekkürler...
(Sylvie C., Temmuz 2009)
Hafta sonu çabucak bu kitabı bitirdim ki yavaş okuyan birisiyimdir. Her sayfayı çevirirken sözler içime çok dokundu ve hayatta benim için önemli olanları söylediler. (...) Aslında bu kitabı bitirdikten sonra ben aynı ben değilim.
(Michèle Gauthier, Koç, Temmuz 2009)
İspanya'da yaşıyorum ve size kitabınız hakkında duygularımı aktarmak istiyorum: El mendigo y el millonario (Dilenci ile Milyarder) harika bir kitap. Okuduktan sonra hayatımda gerçekleşen değişimleri sözcüklerle anlatamam. Teşekkürler. (Juanma, Ocak 2009)
Adım Leo, 17 yaşındayım, Montpellier'de oturuyorum ve tam üç dakika önce dünyanın en iyi kitabını bitirdim. Adı Dilenci ile Milyarder. Yazarını kutlamak istiyorum.
(Léo N., Eylül 2008)
Bu kitapta en sevdiğim şey geleneksel bilgelik öykülerinin her düzeyde insanın anlayabileceği çağdaş bir tarzda anlatılması ve açıklanması oldu.
(Micaela V., Ocak 2008)
Bu kitap bir Küçük Prens, Ermiş ve Simyacı kadar değerli ve eşine az rastlanan bir eser.
(Helene S., terapist ve yazar)

Destek
Tarafımıza yapılan telif hakkı ihlali bildirimi neticesinde ilgili bağlantı yayından kaldırılmıştır.

1 yorum: