E-Kitaplar Nasıl Okunur?

e-kitapları okuma için lütfen aşağıdan cihazınızı seçin:

Bilgisayar

Bilgisayarda E-Kitap okumanın en kolay yolu PDF indirmektir. Ayrıca PDF dosyası yazdırılabilir. Maalesef, her kitap için PDF mevcut değildir.
PDF dosyası olmazsa, ePub veya .mobi dosyalar bilgisayarınızda Calibre gibi bir e-okuma uygulama kullanabilirsiniz.

———————————————

iPhone, iPad veya iPod Touch

Apple iBooks

Apple cihazların coğunda iBooks uygulaması öntanımlı oluyor. Websitemizde iBook sembolü tıklayarak, iBookstore’den kitap alabilirsiniz. Kitap bu biçimde henüz bulunmuyorsa, aşağıdaki Google Kitaplar adlı uygulaması kullanabilirsiniz.

Google Kitaplar

Apple AppStore‘den Google Kitaplar uygulaması indirebilir ve Google’un websitesinde destek bulunur. Uygulamayı yükledikten sonra kitabın yanındaki “Google Play” sembolünü tıklayarak kitabı cihazınıza indirilebilirsiniz.

Android Cepler ve Tabletler

Google Kitaplar

Android cihazların çoğunda Google Kitaplar uygulaması öntanımlı oluyor. Cihazınızda bulunmuyorsa Google Play dükkandan indirilebilir; destek Google’un websitesinde bulunur. Uygulamayı yükledikten sonra kitabın yanındaki “Google Play” sembolü tıklayarak kitabı cihazınıza indirilebilirsiniz.

EPub ile

Google Play’dan kitap indirmek için kredi kartınızla Google’a giriş yapmanız gerekiyor. Bunu yapmak istemiyorsanız bizden epub dosyasını indirip, ondan sonra Google Play’ye gidip kitap yukleyebilirsiniz (üst kösedeki “Dosya Yükle” düğmesine tıklayın) ve cep telefonunuzda okuyabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve yardım için Google’in yardım sayfasına ziyaret edebilirsiniz.
UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Comments 2

  1. xyz says:

    Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum, ihtiyacım olup da alamadığım kitapları sitenizden indirme imkanı buldum. Tekrar teşekkürler.

  2. kısaltılmış versiyonları mı var yoksa tam versiyonları ile mi mevcut bu kitaplar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Araç çubuğuna atla