Yandex.Disk Dosya indirme limiti aşıldı Uyarısı ve Çözümü

Yandex Disk Dosya İndirme Limit Aşımı Çözümü

Bu anlatım aynı zamanda bilmeyenler için yandex’e nasıl kayıt olacağınızı içermektedir.
Ayrıca bu şekilde indirme yaptığınızda normalden çok daha hızlı indirme gerçekleşmektedir.Aşağıda ki ekranda gördüğünüz gibi bir hata ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler.
1. Olarak “Yandex.Disk’e Kaydet” butonuna tıklıyorsunuz.Bazen ( Save to Yandex.Disk and download ) gibi bir yazıda çıkabilir ona tıklayınız. Bu, önce Yandex Diskinize kaydedin sonra indirin anlamına geliyor.
Yandex.Disk’e Kaydet Uyarısı
Ardından alt tarafta görmüş olduğunuz Yandex Kayıt ve giriş sayfası açılacaktır.
2. Aşama olarak isterseniz ülkemizde en çok kullanılan “Facebook, google+ veya Twitter” ikonlarına tıklayarak Yandex’e  kolayca kayıt olabilir ve giriş yapabilirsiniz. Yada “Kaydol” butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurup kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Yandex kayıt
Bu işlemden sonra kayıt sayfasına ulaşmış olacaksınız eğer kayıt sayfası Türkçe değilse, Yandex Türkçe kayıt sayfasına ulaşmak için https://passport.yandex.com.tr/registration? bu linke tıklayınız.
Yandex kayıt
Kaydımızı tamamlamak için son olarak yukarıda ki formu dolduruyoruz eğer telefonuz yoksa ve vermek istemiyorsanız kırmızı kare içerisine aldığımız “Telefonum yok” yazısına tıklayınız ve onun yerine kendinize bir gizli soru ve cevap seçerek güvenlik kodunu giriniz. Kaydınız tamam!
3. Olarak artık bir Yandex hesabına sahipsiniz bundan sonra uyarı aldığınız dosyayı indirmek kalıyor.
Yandex Disk Dosya indirme
4. Son aşama olarak dosyayı “Yandex.Disk’e kaydet” dedikten sonra artık o dosyalar sizin Yandisk hesabınızda ki İndirilen/Download klasörüne kaydedilecektir. İndirmek istediğiniz dosyanın üzerine tıklayıp dosyanın altında açılan yukarıda ki resimde de gösterdiğimiz aşağı ok butonuna basarak artık istediğiniz dosyayı cihazınıza indirmiş olacaksınız.

Dosya indirme limiti aşıldı. Dosyayı ancak Yandex.Disk’e kaydedebilirsiniz UYARISI

Bu görmüş olduğunu hata sitemizde dahil bir çok yerde kolaylığı ve hızı sebebiyle bolca kullanılan yandex’in dosya yükleme ve indirme servisi Yandex Disk’in (yadi.sk) vermiş olduğu bir uyarıdır.
Bu uyarının sebebi Yandex’in koymuş olduğu indirme limitinin aşılmasından kaynaklanmaktadır.
Bu uyarının sizle bir ilgisi yoktur fakat indirmeye çalıştığınız dosyanın sahibinin çok fazla indirme almasından kaynaklı bir kısıtlamadır. Çözümü yukarıda gördüğünüz üzere kolaydır.
İndirme butonu aktif olmayan yani limit aşımı uyarısı ile karşılaştığınız dosyaları indirmek için yukarıda sizler için resimli anlattığımız şekilde kendi Yandisk hesabınızı oluşturabilir ve bundan sonra bu uyarıyla karşılaşsanız bile kolayca indirme işlemini gerçekleştireceksiniz.
UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Araç çubuğuna atla