Ara
Generic filters
Hayrettin Bulut – Devlete Carpan Kamyon

Hayrettin Bulut – Devlete Carpan Kamyon

Hayrettin Bulut – Devlete Carpan Kamyon

Bu kitabı okuduktan sonra, yalnız başınıza yürürken, içindeki öyküleri düşünmeyiniz, riskli olabilir. Durduk yerde ya da duramadığınız yerde gülmeye başlayabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Ama kitabımı sürekli olarak elinizde taşırsanız, herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Kitabım böyle bir durumda delil yerine geçecektir.

Kitabımı, özellikle toplutaşıtlarda okuyunuz. Ve rahatça, sıkılmadan gülünüz. Hatta başka komik şeyler de düşünüp, gülmenizi uzatabilirsiniz. Unutmayın ki her gülüş, bir kalem pirzolayla eşdeğerdedir. Böylece; kitabımın karşılığı olarak, bol bol et gereksiniminizi de gidermiş olacaksınız. Hem de, bünyenize aşırı kolesterol yüklemeden gerçekleştireceksiniz bunu.

Kitabımın kapağını ise başka insanlara göstermekten sakınmayınız. Sakınım yoluna başvurursanız çok bencilce bir davranış sergilemiş olursunuz. Bencillik herkes tarafından ayıplanan, anne ve babalarımızca çocukluğumuzda, bizlere sık sık “Bencillik yapma yavrucuğum, bu çok kötü bir davranıştır,” diye yinelenen bir tümcedir

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Share

Bir cevap yazın