Ara
Generic filters
Manda Scott – Boudica Kartali Duslemek

Manda Scott – Boudica Kartali Duslemek

Manda Scott – Boudica Kartali Duslemek

On ikisinde ilk düşmanını öldürdü. Yirmi birinde dünyanın gelmiş geçmiş en büyük imparatorluğunun saldırısına karşı ülkesini savundu. Kırkında kanlı bir isyanda halkına önderlik etti ve bir efsaneye dönüştü.
Romalılar öncesi Britanya’da geçen Manda Scott’un heyecan verici kurgusal romanı ilk bölümünde tutku, cesaret ve karşı konulmaz zorluklara göğüs geren az bulunur bir kahramanlık hikayesiyle Kelt rahiplerinin, hayalperestlerin, savaşçıların ve onların tanrılarının acımasız dünyasını gerçek hayata taşıyor.

“Yüzüklerin Efendisi’ne rakip yeni bir seri…
—The Scotsman

“Muhteşem bir atmosfer içinde gerçekten çarpıcı bir hikaye… Tutku dolu bir cesaret ve kahramanlık… Oldukça akıcı ve gerçekten göz kamaştıran bir roman..”
—Publishing News

“Tam anlamıyla ikna edici ve ilgi çekici… Hayal gücünün şaşırtıcı başarısı, kesinlikle okunmalı.”
—Steven Pressfield

“Güçlü bir roman; aşkı, savaş hileleri, bilgeliği ve insanlığın kahramanları ile capcanlı.”
—Jean M. Auel

“Kitap hayal gücünde yaratı cılığın doruk noktasına çıkmış. Sınırsız macera ve çarpıcı bir anlatım. Manda Scott, kitabı bitirdikten sonra bile hayal alemine bir süreliğine dalmamı sağlayan az bulunur kalitede bir çalışmayı ortaya koymuş.”
—The Historical Novels Review

“Manda Scott kendine özgü kurgusal bir evren yaratmış, fakat roman, içimizi ısıtıp aynı zamanda bizi hüzünlendirdiği için de gerçeğe yeterince yakın.”
—Val McDermid

“Bir edebiyat şöleni, içten, şiirsel, epik. Kartalı Düşlemek heyecan verici bir çıkış kitabı.”
—Diva Magazine

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Share

Bir cevap yazın