Ara
Generic filters

Doğan Alpaslan Demir – Hacamat – Sağlıkta Şiddet

Değerli dostlar, PDF formatında bir e-kitapçık (risale) daha yazdım. Kitabımın adı HACAMAT! Ülkemizin şiddet atmosferine sağlık cephesinden bakan, cehalet/şiddet/toplumda bireyin rol ve sorumluluğunu irdeleyen minik bir kitap oldu. İlginizi çekeceğini düşünüyorum.

Kitap sizindir, güzel okuyun.

HATIRLATMAK İSTERİM
Yayına verdiğim bu kitabın telif hakları tarafıma aittir ve tümüyle ücretsiz olarak yayına sunuyorum. Kitap üzerinde değişiklik yapmamak kaydıyla istediğiniz platformda paylaşabilir, bilgisayarınıza indirebilir, A5 formunda yazıcı çıktısı alıp basılı kitap olarak da okuyabilirsiniz.

Kitapla ilgili tek beklentim mümkün olduğunca çok kişiye ulaşması ve okunmasıdır… Kitabı, olabildiğince her tür cihazda okunacak şekilde tasarladım. Bilgisayar, tablet bilgisayar, e-kitap okuyucu ve hatta büyük ekranlı cep telefonlarında da okunabileceğini umuyorum.

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Share

One thought on “Doğan Alpaslan Demir – Hacamat – Sağlıkta Şiddet

Bir cevap yazın