Ara
Generic filters
Mustafa Yıldırım – The General

Mustafa Yıldırım – The General

Mustafa Yıldırım – The General

KARANLIK VADİLERDE ŞEYH-NATO İTTİFAKI
Mustafa Yıldırım, Türkiye ve belki de Dünya için önemli bir görevi yerine getiriyor. Daha çok, ekonomik işleyiş yasalarını iyi bildiğimiz emperyalizm olgusunun siyasi olarak işleyişini gözler önüne seriyor. Emperyalist tekellerin, kapitalist ekonominin yalnızca kendi iç dinamikleri ve kuralları ile değil, bütünüyle siyasi ilişkilerle beslenip hareket ettiğini, şaşkın bilinçlerimize öğretiyor.
Mustafa Yıldırım, kitaplarında, emperyalizmin siyasi yıkıcılığının ekonomik yıkıcılığının yanında çok daha büyük olduğunu kanıtlıyor.

Sivil Örümceğin Ağında, Ortağın Çocukları, Savaşmadan Yenilmek gibi “The General Karanlık Vadilerde Şeyh-NATO İttifakı” da Dünyanın içinde bulunduğu ilişkiler ağının çeşitliliğine yeni ipuçları ekliyor. Bu kez komşumuz İran’ın örümcek etkinliklerine değiniyor. Türkiye’deki sivil örümcek ağına takılanların, yalnızca ABD ve AB’yle gizli ilişkilerine değil, İran’la, İsrail’le kurulan doğrudan ya da açık sivil-askeri bağlantılara dikkat çekiyor.

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.
Gönderiyi Bildir

Bir cevap yazın