Ara
Generic filters
Beyaz Ates Advaita Zen Ustasi Mooji’nin Manevi Gorusleri Ve Ogretileri

Beyaz Ates Advaita Zen Ustasi Mooji’nin Manevi Gorusleri Ve Ogretileri

Beyaz Ates Advaita Zen Ustasi Mooji’nin Manevi Gorusleri Ve Ogretileri

Advaita Zen ustasından ruhsal içgörüler ve öğretiler. Beyaz Ateş, Mooji’nin esaslı spritüel öğretilerinin sıkıştırılarak bir hap haline getirilmesiyle oluşmuştur. Bu deyişler, tıpkı birer hap gibi yutulduklarında, acı ve sanrıları silip temizleyen ve böylece kişinin mükemmel ve sonsuz olan gerçek doğasını ortaya çıkaran ilahi el bombaları gibidir.
“Ateş her şeyi yakar, geriye külleri kalır. vAma çok kızgın olan diğer bir ateş var ki, o külleri bile yakar Beyaz Ateş. Beni de bu şekilde yak, Ey Beyaz Ateş, Tanrı’nın Rahmeti, Sen’den başka hiçbir şey kalmayana kadar.”
“Mooji bizleri en sevgi dolu, en güzel ve en canlı şekilde, doğrudan ölümsüz Hakikat’e yönlendiren bir bilgedir. Deyişleri kalplerimizdeki bu sonsuz bilgeliği uyandırır ve Hakikat’e ait olmayan her şeyi silip temizleyerek, geriye yalnızca saf varlığın neşesi ve sessizliğini bırakır.”
-Mahima Anderson-
“Mooji’nin sözleri bizi içimizdeki gerçek olana, ölümsüz olana yönlendirendir.”
-Mirabai Yaniv-

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Share

Bir cevap yazın