Ara
Generic filters

Bob Berkowitz – Artik Cani Cekmiyor

[featured_image]
Download
File
wIjJ4iylAPxyfA

Dosya sayısı birden fazla olduğunda sayfanın altında mevcut dosyalar listesinden indirin.
  • Version
  • Download 132
  • Dosya Sayısı: 1
  • Oluşturma: 2023/02/10
  • Güncelleme: 2023/02/04

Erkekler Sevişmekten Neden Vazgeçer Ve Siz Bunu Önlemek İçin Ne Yapabilirsiniz?

'Milyonlarca erkeğin faydalanabileceği bir kitap... Belki de son tabu... Buradaki gerçek önemli noktaysa, Berkowitzler'in dediğine göre, herhangi birine suç atmak falan değil. Önemli olan meseleyi kavramak ve atıl duran libidoyu ateşlemek.'

New York Newsday

Erkeklerin Anlatmadığı ama Kadınların Bilmesi Gerekenler (What Men Won't Tell You but Women Need To Know) adlı çoksatan kitabın yazarı Bob Berkowitz, bu kez de dikkatleri erkeklerin neden seksten vazgeçtiğine çekiyor.

Bob Berkowitz seks ve ilişkiler konusunda yirmi yılı aşkın süredir, erkeklere ve kadınlara mizah ve empatiyle işlenmiş gerçekçi tavsiyeler ve bilgiler sunuyor. Bu önemli ve şaşırtıcı kitapta, o ve gazeteci eşi Susan Yager-Berkowitz, bugüne dek sık konuşulmamış bir konunun altını çiziyorlar: Sekssiz ya da az seksli uzun süreli ilişkiler.

Kırk milyonun üzerinde evli Amerikalı seksten uzaklaşmış, üstelik de nedeni çoğumuzun sandığı üzere kadınların baş ağrısı değil.

Bu çiftlerde erkek ilgisini kaybediyor ve eşini tatminsiz ve çaresiz bir halde bırakarak bu konuda konuşmaktan kaçınıyor. Erkeklerin 'her zaman' sekse hazır olması 'beklendiği' halde acaba neler oluyor?

İşte yazarlarımız bu soruya yanıt bulmak için, yeni evlilerden tutun da emekli olmuş insanlara kadar sekssiz evlilik yaşayan binlerce kişiyi kapsayan bir araştırma yaptı. Libido kaybını kuşatan fiziksel, duygusal ve psikolojik faktörleri ve nedenleri ortaya çıkarıp kadın ve erkekler için bilmeleri gereken bilgileri derledi.

Mevcut Dosyalar:

File
wIjJ4iylAPxyfA

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Share

Bir cevap yazın