Ara
Generic filters

Dean Koontz – Ay Isiginda

[featured_image]
indir
FileAction
NuQ8Uzt_8fPzrwDownload

Dosya sayısı birden fazla olduğunda sayfanın altında mevcut dosyalar listesinden indirin.
  • Version
  • Download 256
  • Dosya Sayısı: 1
  • Oluşturma: 2023/03/27
  • Güncelleme: 2023/03/03

Genç sanatçı Dylan OConnerın, yirmi yaşındaki otistik erkek kardeşi Sheple birlikte yaptığı yolculuk, geceyi geçirecekleri bir oda bulmak için durmalarıyla kâbusa dönüşür. Dylan kendisine garip bir madde enjekte eden gizemli bir "doktor"un saldırısına uğrar. Artık bir taşıyıcıdır. Dylana hiç kimse, hatta polis bile yardım edemeyecektir.

Olanlara inanamayan Dylan hayatına kaldığı yerden devam edeceğini zannederken kendisini şiddet, gizem ve keşiflerin hâkim olduğu uzun bir maceranın içinde bulur. Dylan ve Shepin yolunun Jillian Jacksonla kesişmesiyle işler iyice arapsaçına döner.

Heyecanın hız kesmediği, sürükleyici bir roman…

Koontzun alışılmıştan daha kısa olan bu romanı en iyi, en heyecan verici ve insanı derinden etkileyen romanlarından biri. Dolayısıyla hakkında söylenebilecek çok bir şey yok… Bazen Koontzun hikâyeciliğinin de üstüne çıkan bir eser…
-Publishers Weekly

Koontz fanatikleri bu deneyimden çok keyif alacaklar… Bu eser yalnızca Koontzun en iyilerinden biri olmayıp aynı zamanda onu yeni okurlarla da tanıştıracak.
-Library Journal

Mevcut Dosyalar:

FileAction
NuQ8Uzt_8fPzrwDownload

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Share

Bir yanıt yazın