Ara
Generic filters

Haluk Levent – Kedi Koprusu

[featured_image]
Download
FileAction
vYQ7amXQ3x6UCQDownload

Dosya sayısı birden fazla olduğunda sayfanın altında mevcut dosyalar listesinden indirin.
  • Version
  • Download 162
  • Dosya Sayısı: 1
  • Oluşturma: 2023/04/19
  • Güncelleme: 2023/03/07

Neden yardım konserleri?
Çocukken öğretmenlerimiz bize `piyangodan ikramiye kazansanız ne yaparsınız?` diye sorduğunda, sınıf dolusu çocuktan bir-ikisi dışında hepsi, bu parayı fakirlere, kimsesiz çocuklara ve hastanelere dağıtacağını söylerdi. Ülke için hayaller hep çocukken kurulurdu. Meksikalı büyük şair Octavio Paz, Kurduğunuz düşe yaraşmaya çalışın der. İnsanlara, hele çocuklara yardım etmek için başarı istemek, insana yakışan bir düştür.

Ben yeni halk müziği yapmak istiyordum, ama kültürel-sosyolojik boyutu ne olacaktı, müzikal boyutu ne olacaktı? Yapacağım müzikte sözler Aysel Gürel, beste Garo Mafyan olup; imaj da Neslihan Yargıcı`dan mı gelecekti?! Bunları hiç istemedim.
Kendi tarzımı nasıl belirginleşmeliydim..? Çocukluğumdan beri dinlediğim rock müzik, söylemek istediğim türküler ve üzerinde düşündüğüm politik tavır vardı kafamda.

 

Mevcut Dosyalar:

FileAction
vYQ7amXQ3x6UCQDownload

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Share

Bir cevap yazın