Ara
Generic filters

Lutfi Filiz – Noktanin Sonsuzlugu 1

[featured_image]
indir
FileAction
DogdG3pcR-FPIADownload

Dosya sayısı birden fazla olduğunda sayfanın altında mevcut dosyalar listesinden indirin.
  • Version
  • Download 489
  • Dosya Sayısı: 1
  • Oluşturma: 2023/04/29
  • Güncelleme: 2023/03/07

"Âlem ancak ilimle anlaşılabilir. İlim arttıkça da âlemler değişir ve çoğalır. İşte biz bu ayrı ayrı âlemlerin süratle bir noktada toplayabildiğimizde insan oluruz." "Âhiret âlemi diye bahsedilen insanın düşünceleridir ve kişi bu âlemde hangi düşüncelerle yaşıyorsa gittiği âlemde de o düşüncelerle yaşayacaktır." "Kâinat bir noktadan ibaret iken kalem bu noktayı uzatıp harfleri, o harflerden kelimeleri yazmıştır. Her kelimeye birer isim, her isme de ayrı bir huy verildiği için dağdağalar çoğalmıştır. Eğer insan cümleyi bir noktada toplayabilirse geriye ne kâinat, ne de onun dağdağaları kalır." "Noktanın Sonsuzluğu", tasavvufun temel kavramlarını, derinlemesine açıklayan bir kaynak kitaptır. Lütfi Filiz'in yıllar süren sohbetleri, konuşmadaki akıcı üslup korunarak ve dilin anlaşılır olmasına özen gösterilerek derlenmiştir. Dört ciltten oluşan kitabın ilk cildi Allah, Sıfat, Esma-yı İllâhi, Ef'ali İlâhi ve İnsan konularını içermektedir.

Mevcut Dosyalar:

FileAction
DogdG3pcR-FPIADownload

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Share

One thought on “Lutfi Filiz – Noktanin Sonsuzlugu 1

  1. İyi akşamlar dilerim. Son günlerde yüklenen kitapların linkleri hep bozuk çıkıyor bende. Hiçbirini kayda alamıyorum. Linkler 404 dosya bulunamadı diye açılıyor. 4 gündür hiçbir link çalışmıyor.

Bir yanıt yazın