Ara
Generic filters

Ray Bradbury – Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana (Karanlık Kitaplık 01)

[featured_image]
indir
FileAction
QS5MEL5yW5hRNADownload
OWCkBx1wY4Z1JQDownload

Dosya sayısı birden fazla olduğunda sayfanın altında mevcut dosyalar listesinden indirin.
  • Version
  • Download 2220
  • Dosya Sayısı: 2
  • Oluşturma: 2023/06/07
  • Güncelleme: 2023/05/26

Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana
Something Wicked This Way Comes
Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana
"Bir parçam hâlâ dört yaşındayken bindiğim o korkunç atlıkarıncanın üzerinde. Görünüşe göre ondan inmenin bir yolunu asla bulamamışım." Fantastik edebiyatın ustası Ray Bradbury'den sizi kendinizle yüzleştirecek, cesaretin ve korkunun bir araya geldiği karanlık bir karnaval.

Vücudunu baştan sona saran dövmelerle zamana hükmetmeyi başaran Resimli Adam'ın avuçlarında iki tanıdık isim vardır: William ve Jim. 14 yaşındaki hemen her çocuk gibi bir an önce büyümek isteyen Will ve Jim'in önünde iki seçenek belirir: Ya Resimli Adam'ın büyüsüne kapılıp zamanı ileriye saran o atlıkarıncaya binecek ve tüm kasabayı bir günahkârlar karnavalına hapsedeceklerdir ya da Will'in ihtiyar babasıyla birlikte karnavalı belki de bir başka ekime kadar kasabadan uzaklaştıracaklardır. Çekinme, gir içeri… Uğursuz bir şey, upuzun bir yoldan senin için geldi.

Mevcut Dosyalar:

FileAction
QS5MEL5yW5hRNADownload
OWCkBx1wY4Z1JQDownload

UYARI! Bu sayfada yer alan e-kitaplar tanıtım amaçlıdır. Yasal olarak indirmiş olduğunuz dosyanın 24 saat içersinde silinmesi gerekmektedir; silinmemesi durumunda tüm sorumluluk size aittir.

Share

Bir yanıt yazın